Láska hory přenáší - 4.část

24. března 2011 v 7:48 | ♥PawlušQa♥ |  Láska hory přenáší
Zašli spolu na oběd a pak Booth musel pro Parkera do školy. Brenn šla s ním, Parker ji měl rád, proto mu nevadilo, že není jen s tátou. Bylo krásné počasí a tak zašli do parku. "Tati, jakože je s námi i Kůstka?" "No víš Parkere…" nevěděl co má říct, nechtěl mu lhát a byl rád když za něj promluvila Kůstka "Víš byli jsme s tvým tátou na obědě a já prohrála sázku. Slíbila jsem mu, že ho pozvu na zmrzlinu a pak mu volala tvá máma, jestli by tě nechtěl na pár hodin zabavit. Řekla jsem tedy, že vás pozvu oba" řekla, zastavila u stánku se zmrzlinou a koupila každému jeho oblíbenou. "Aha jsem rád, že jsi s námi. S tátou už bývá někdy nuda" zasmál se a chytil Kůstku za ruku. Booth se bál, aby se mu nevysmekla, ale neudělala to. Šli spolu s Parkerem, který držel Kůstku a druhou rukou chytil i Seeleyho. Hráli si, houpali Parkera mezi sebou, smáli se. Užívali si ty okamžiky spolu. Kůstka byla hrozně šťastná, takhle se dlouho necítila. Vypadali jako rodina a doufala, že jednou rodina budou. Představa, že by byli spolu ji ještě více naplňovala štěstím. Pak šli k Boothovi domů na večeři, Booth měl zrovna telefonní hovor a nebyl zrovna krátký. Kůstka se nudila. "Parkere neuvaříme večeři sami?" nabídla mu zábavu "Moc rád, máma mi to nedovoluje" "Proč?" "Prý abych si neublížil" "Neboj nic se ti nestane, pak se k nám přidá i táta, teda jestli ten hovor někdy dokončí" pronesla s úsměvem. Zvedli se a šli do kuchyně. Podala Parkerovi velkou kuchařku a dovolila mu vybrat jídlo.

Vybral Jarní salát s kuřecími kousky. Kůstce se jeho výběr líbil, ale neměli všechny potřené ingredience. "Já zajdu dolů do obchodu a nakoupím a ty tu zatím můžeš chystat to co je třeba a co tu táta má" nabídl se. Souhlasila, napsala mu seznam a dala nějaké peníze. Booth stále telefonoval, slyšela jak se chvílemi rozčiluje. Parker byl brzy zpátky. Přinesl všechno co měl a každému koupil i sušenku navíc. "Šikulka, polož to sem a umyj všechnu zeleninu. Pak si vezmi prkýnko a nožík, nachystám ti to a ty můžeš začít krájet." Parker byl hrozně nadšený. Krájel papriku, když Seeley konečně ukončil asi půlhodinový hovor s kolegou. Divil se, když viděl Parkera s nožem a Kůstku jak čeká až Parker nakrájí kousek papriky, aby to mohla přidat do salátu a znovu promíchat. "Hotovo, co teď?" "Teď najdi pánvičku a postav ji na sporák." "Mám" "Tak já ti tam naliji olej. Musíme chvíli počkat, až se rozehřeje… No už by to mohlo být. Dáme tam to maso. Vezmi si tu vařečku a míchej." Ukázala mu jak a otočila se. Všimla si Bootha až teď "Jak dlouho tu tak stojíš?" "Jen chvíli, sluší vám to spolu" usmál se na ni a sedl si za stůl. Kůstka se otočila k Parkerovi a pomáhala mu dál s vařením. Booth je pozoroval. Představoval si je jako rodinu, představa se mu velice zamlouvala, doufal, že se mu vyplní. Jednou. "Tak hotovo. Teď to jen promíchej a nachystej misky" "Tyto?" zeptal se a ukázal na misky, které stály kousek od dřezu. "Ano ty, polož do nich pár listů salátu a já do toho dám tuto směs." Ukázala na misku, ve které zrovna promíchávala salát a ochucovala jej." "Jsi šikovnej kluk" usmál se Booth, když začal Parker prostírat a servírovat svůj výtvor. "Je to moc dobré, to je můj kluk" "Parkere dej trochu do té mističky co jsem ti nachystala vezmeme to mámě" řekla Kůstka, když Parker dojedl. "Tak šup chlape jedeme domů" "Jedeš s námi?" zeptal se směrem ke Kůstce "Ne já umyji nádobí a poklidím tu a pak půjdu domů. Zase někdy společně něco ukuchtíme, co říkáš?" "Určitě, tak ahoj" ujistil ji Parker. Chtěl ji obejmout, sklonila se tedy, aby na ni dosáhl a objala ho. Dal jí pusu na tvář a ona mu ji oplatila. "Ahoj Parkere a ať mámě chutná." "Ahoj"
 


Komentáře

1 Karamelka Karamelka | Web | 24. března 2011 v 10:58 | Reagovat

je hezké, jak jsou všichni tři spolu v parku, a jak Parker s Kůstkou vaří, to se mi moc líbí :-), je to hezky napsané, povedlo se ti to :-), jen tak dál

2 Natalka Natalka | 24. března 2011 v 12:17 | Reagovat

Krasné moc se my to líbí...
Jak jsou v tom parku všichni 3 super
A ten konec je taky hezky :-)
Povedlo se ti to a moc O_O
Takže šup šup chce to pokračovaní :-D
Už se těším na to co bude příště :-)

3 bones1 bones1 | Web | 24. března 2011 v 14:51 | Reagovat

Kráááááásne!v ááážne a chcu rýýýýchle pokráááčko! :-D

4 BiBi BiBi | Web | 24. března 2011 v 18:16 | Reagovat

Jééj ... zase vydarený diel :-)  :-)  :-)  páči sa mi to ... len tak ďalej :-)

5 sharya sharya | 24. března 2011 v 19:47 | Reagovat

je to krásný..moc se mi to líbí a těším se na pokračování :) ;-)

6 Denisa Denisa | Web | 3. dubna 2011 v 13:34 | Reagovat

Jéé super...krásně sepsaný, Parker je fakt hodný :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama