Duben 2011

Video BONES 0.6

30. dubna 2011 v 16:28 | Karamelka |  hudební

Ahojky tak jsem našla jedno hezké video ze sté epizody ;). Je udělané tak trochu jinak, ale mně se líbí a co vám??


Promo video 5x16

29. dubna 2011 v 22:38 | Karamelka |  proma

Ahojky mám tu pro vás promo video sté epizody :)) Vím, že ta už byla dávno odvysílaná, ale neuškodí se podívat jaké k ní bylo promo video, nemyslíte??


Láska hory přenáší - 18.část

28. dubna 2011 v 18:51 | ♥PawlušQa♥ |  Láska hory přenáší
"Angy, mohla by si udělat skicu oběti ať zjistíme zda to opravdu je Alice?" "Jasně jdu na to" "Hodgins, určete prosím dobu smrti a jak dlouho byla na té skládce" "Jdu na to" "Cam, tady je dost tkáně, třeba zjistíte jestli nebyla pod vlivem nějakých omamných látek" "zkusím to zjistit" "Díky, já se podívám na kosti a zjistím příčinu smrti" rozdala úkoly a zahleděla se na kost. Zírala na kosti přes hodinu. "Ahoj Boothe, ta druhá dívka nezemřela na žádné poškození kostí, Cam dělá toxikologii a Angela má skoro hotovou tvář" "Dobře, pak zavolej až budete něco vědět" "Jo neboj" zavěsila, těšila se na večer s Boothem, ale před tím ji čekalo prohlédnutí prvních ostatků. U nich také nezjistila smrtelné poškození kostí. Čekala na výsledky toxikologie. Šla k sobě a přemýšlela, co jí chce Booth říct. Těšila se na večer, ale před tím ji čekala spousta práce. Z přemýšlení ji vyrušila Angela.

Láska hory přenáší - 17.část

28. dubna 2011 v 7:43 | ♥PawlušQa♥ |  Láska hory přenáší
"Angy slečna Winniová pojede s Boothem na FBI." "Dobře, já s ní skončila… Koukni mám dvě možné zbraně, přibližnou skicu vraha a také fotku její sestry." "Dobře, ale to není její sestra" řekla, když už byla Kate pryč. "Jak to víš?" "Její sestra nenosila zubní náhradu." "Aha a kdo to teda je?" "Zatím to nevíme" "Tak až to bude možné zkusím to zjistit. Udělám skicu a zadám to do vyhledávání." "Souhlasím. Jdu se podívat na kosti, pokud je už přivezli." "Tak jo. Zatím pa." Rozloučila se s ní Angy, ale ona ji už nevnímala. Měla namířeno na plošinu, kde na ni čekala kostra mrtvé dívky. Těšila se na ni jako malá dívenka na sladkosti.

Hot or Not 0.6

27. dubna 2011 v 18:52 | ♥PawlušQa♥ and Karamelka |  Hot or Not

Ahojky máme tu pro vás nové hlasování HOT or NOT. Je to fotka ze sté epizody, ale tentokrát to není Emily ani David. Ale i tak si tato fotka zaslouží HOT :D. No není dokonalá??


HOT or NOT 0.5 - výsledek

27. dubna 2011 v 17:16 | ♥PawlušQa♥ and Karamelka |  Hot or Not

Ahojky máme tu pro vás vyhodnocení HOT or NOT. Hlasování dopadlo velmi dobře. Tentokrát nikdo nedal NOT, takže to dopadlo 22:0, což je skvělé ne?? Podle nás si to ta fotka zaslouží :))


Michaela Conlin

26. dubna 2011 v 11:27 | ♥PawlušQa♥ |  100. epizoda
No a tu jsou další fotešky!! Tentokrát tu mám Michaelu Conlin!! moc jí to slušinkalo!! Hlavně ten účes, že? A ani jsem se vás nezeptala, co včera?? dostaly jste pořádně na zadek?? Já ani moc ne!! i když od táty to dost bolelo!! No co už!! A jaké je u vás počasí?? U nás pořád prší!! Dneska mám nějakou divnou náladu...A to uklízecí :-) nesnáším uklízení, ale dneska jsem se do něj pustila!! Možná že je to kvůli zítřku nebo se mi jen prostě nechce učit na čtvrtek :-) Nevím, ale jdu pokračovat!! Šmudla vysává tak já si půjdu uklidit stůl!! dneska se ale těšte na další fotky!! a nezapomínejte na soutěžku (viz. odkaz v HOT NEWS)Tamara Taylor

26. dubna 2011 v 9:22 | ♥PawlušQa♥ |  100. epizoda
Tak a jak jsem vám v neděli slíbila jsou tu další fotečky!! Tentokrát tu mám fotky Tamyry Taylor opět z premiéry 5x16 :-) Myslím že jí to sluší stejně jako Emily (i když té to slušelo mnohem víc :-)) Fotky jsou super a ještě dnes tu jich bude hned několik!! Na zítra se ale určo těšte také!! to tu budou chlapi :-) Doufám že vás některé fotky (nemyslím jen tyto, ale všechny co se tu dnes, zítra a jindy objeví :-)) tak tady jsou (není jich ale tolik jak s Emily)
Láska hory přenáší - 16.část

25. dubna 2011 v 20:14 | ♥PawlušQa♥ |  Láska hory přenáší
Byla černočerná noc a zamilovaní se oddávali nespoutané touze. Nejprve se líbali po celém těle a pak se spojili jejich těla v jedno. Užívali si společné chvíle spolu a nikdo jim to nemohl vzít. Usínali v obětí. Nesmírně šťastní, těšíce se na další chvíle strávené společně. Po vášnivé noci nastalo i vášnivé brzké ráno. Oddávali se touze plnými doušky.
Neděli strávili převážně v posteli. Povídali si, přemýšleli jak to bude dál, co Parker, plánovali možné výlety a návštěvy Rebeky. Booth ji hladil po ramenou zatímco ona mu ležela na prsou a hladila ho po hrudi. Večer se oddali znovu té vášni, která mezi nimi plála. Připadalo jim, že stále roste. Nemohli už jeden bez druhého být. Ráno ji probudil polibkem a ona mu ho několikrát vrátila. Líbali se dlouho a ani jeden nechtěl přestat. Museli však do práce, nechtěli, ale museli.

Překvápko :-)

25. dubna 2011 v 12:33 | ♥PawlušQa♥ |  Soutěže
Ahojky, slibovala jsem překvapení. Myslela jsem původně, že bych semka dala část navíc, ale nakonec mě napadlo dát sem soutěž. Jejíž výherci se mě budou moci zeptat na jakoukoliv otázku ohledně povídky, na kterou mu odpovím, ale tak že to nebude nikdo jiný vědět. Myslím, že je to docela pěkné ne??

A teď co po vás chci:

Chci aby jste mi napsali něco k povídce, tak krásně jak nejlépe umíte. Nemusíto být ale jen zhodnocení. Napište i jak si myslíte, že to bude pokračovat nebo jak by jste chtěli, aby to pokračovalo (třeba se podle toho i zařídím :-)).

Ty práce, co se mi budou líbit nejvíc zvítězí!! A neznamená, že nejdelší vyhraje. Kdo vyhraje rozhodnu já. Doufám, že vás tato nabídka potěší! Pokud se ujme ráda ji zopakuji.

Přeji hodně dobré nápady na váš komentář, na vaše otázky a tak. Zatím se mějte (večer tu bude další část)