Červenec 2011

T.J. Thyne - twitter photo 0.3

31. července 2011 v 1:30 | Karamelka |  T.J. - Twitter
Ahojky mám tu dvě fotečky, které souvisí s BONES :)) Zase je u nich jeho komentář, protože bez něj by to nemělo tu správnou atmosféru :D :D Má na Twitteru krásné fotky ;)

Mmhmm. Yup. It's a comin! Bones, November 2011.

David Boreanaz 0.3

30. července 2011 v 8:00 | Karamelka |  David - photoshoop

Krásný shootek, na kterém to Davidovi jako vždy moc sluší :)) A krásně se na něm usmívá


Loučím se s vámi

29. července 2011 v 18:45 | Karamelka |  ...nepřítomnost
Ahojky jsem tu, aby se s vámi rozloučila :(( Zítra odjíždím a vracím se až 13.8....budu pryč čtrnáct dní. Nebojte o blog je postaráno :)) Za prvé přednastavila jsem na každý den jeden článek a za druhé tady bude PawlušQa :)) Mně osobně se bude stýskat, a i když se na tohle těším celý rok...budete mi chybět :( Žádné nové zprávy o BONES, žádné BONES...to mě zabije :D Ne dělám si legraci...čas od času si člověk potřebuje od všeho odpočnout a já to celkem potřebuji, takže věřím, že to zvládnu :)) No mějte se tu hezky a nezlobte :D


The Lincoln Lawyer Premiere

29. července 2011 v 11:02 | Karamelka |  Michaela - fotky z akcí
Ahojky mám tu fotky Michely z jedné premiéry, kde se jí stala menší nehoda :D Na druhé fotce poznáte, co se stalo :D Michaela má na sobě krásné šaty a ty boty...wau. A ještě k tomu má krásně upravené vlasy. Moc jí to sluší :))

P.S. Stále mi nejdou vkládat komentáře a už ani videa :(( Omlouvám se


Our Twitter 1.1

28. července 2011 v 20:22 | Karamelka |  ...Twitter
Ahojky chtěla bych se moc omluvit, ale nejdou mi psát komentáře :( Sice jsem Affilates oběhla, ale bohužel nemohu okomentovat vaše články :( Moc mě to mrzí...snad už to zítra bude ok. Jinak jsem přednastavila články od soboty 30.7. do soboty 13.8. A i když mi jdou vkládat obrázky i videa...tak prostě nejdou ty komentáře. Ještě jednou se moc omlouvám :(


Láska hory přenáší - 48.část

28. července 2011 v 16:20 | ♥PawlušQa♥ |  Láska hory přenáší
"Tak a je konec" "Jak to myslíš?" "Skončil případ a já musím skončit také" "Mrzí mě to" "Já vím zlato ale ty za to nemůžeš" "Můžu, kdybych" "To neříkej, nemůžeš za nic, já dovolil , abychom v tom pokračovali. Já tě miluju a z ničeho tě neviním" "Ale.." "Nech toho. Abych ti udělal radost řeknu, že za to můžeme oba" "Dobře. Měli bychom to říct ostatním" "Ano. Jdeme?" "Jdeme" oba se zhluboka nadechli a opustili Boothovu kancelář, ve které už skoro nic nebylo. Měl sbaleno a stačilo pouze odvést krabice"

Láska hory přenáší - 47.část

28. července 2011 v 7:08 | ♥PawlušQa♥ |  Láska hory přenáší


"Ještě jednou díky" "Není zač, ráda pomůžu. Booth je sice proti, ale však já ho odměním" šibalsky se usmála. Angela ji úsměv oplatila, políbila svou dceru na čelíčko a odešla. Tempy se vrátila do obývacího pokoje. "Vážně ti tak vadí, že tu bude? Můžeme jít spát k Angele nebo do hotelu a myslím že ani tátovi by nevadila má přítomnost." "No, rád bych se vyspal." "Co budeš dělat až se narodí ti dva?" "Spát se špuntama v uších?" zavtipkoval "Tak si je můžeš vzít i dnes" "Nevadí mi že je tu. Alespoň zjistíme jaké to je" usmál se, zvedl se z gauče a přešel k Tempy, která stále svírala v rukou malou Hodginsovou. "Půjč mi tu krasavici" "Můžeme jít i s ní ven" "Tak dobře" "Já ji teda obléknu a ty nachystej ten kočárek a také rozlož postýlku, ať to nemusíš dělat večer" "To není fér, samá práce" "No počkej až tu budou dvě malé děti" "Nestraš" zasmál se a odešel do předsíně, kde nachystal kočárek. Přenosnou postýlku odnesl k nim do ložnice a nachystal ji také. Pěkně ji ustlal. Cítil se jako by to dělal pro vlastní. Už se na ně hrozně těšil. Těšil se jak se budou smát, jak bude jeho přítelkyně zářit. Viděl je v novém domě, bez starostí, bez vražd, bez násilí. "Kéž by jsi odešla také" řekl si pro sebe. Tempy i Claire už byli hotové. Temperance uložila malou do kočárku až dole před domem. Po schodech by to nebylo příjemné, kdyby ležela v kočárku. Booth ho snesl dolů a Tempy se chopila rukojeti. Booth šel vedle ní s rukou na jejím boku. Povídali si a střídavě koukali na cestu a na malou Claire. "Jednou takhle půjdeme také" "Až na jeden menší rozdíl" "Na jaký?"

Davidův twitter 0.3

27. července 2011 v 20:02 | Karamelka |  David - Twitter
Ahojky mám tu dvě fotka z Davidova Twitteru. I když mu jich tam přibylo více, tak já dávám tyto dvě. Týkají se totiž BONES. Ta první je už starší....no nedát ji sem :D :D Po ní se ještě více člověk těší na první díl sedmé série :D A ta druhá je dnešní ;) A dávám k nim jeho komentář :))

How Booth cooks in the Kitchen...

T.J. Thyne - twitter photo 0.2

27. července 2011 v 0:44 | Karamelka |  T.J. - Twitter
Ahojky mám tu fotečky z Hodginsova Twitteru :)) Tyhle fotečky jsou moc hezké :)) Tentokrát k tomu mám i jeho komentář, aby jste pochopili s kým tam je :)) No a bez toho komentáře by to nebylo ono ;)

Little Charlie & Uncle TJ in line at Universal

BONES - Comic-Con 2011 Trailer

26. července 2011 v 12:30 | Karamelka |  trailery

Je to skvěly trailer. Výstižný a přitom nic důležitého neprozradí. Je k šesté sérii...škoda, že nebude k sedmé :( Ale chápu to :))