Září 2011

Povídky

30. září 2011 v 22:00 | Karamelka |  Karamelka

Za obrázky moc děkuji DelusH

1.část 2.část 3.část 4.část 5.část 6.část. 7.část 8.část 9.část 10.část


Chytrost nadevše - část třetí

30. září 2011 v 18:22 | Karamelka |  Chytrost nadevše
Chytrost nadevše
Ve výslechové místnosti
,,Proč jste svou dceru zabila?" Žena nemluvila, přejížděla očima Bootha a Kůstku. A pak se podívala na stůl, a zase se vrátila očima na Bootha: ,,Byla to nehoda. Nemohla jsem za to." ,,Nehoda? A proč jste to nehlásila?" ,,Já nevím, asi jsem zpanikařila. Nevím." ,,Zpanikařila?" ,,Kůstko počkej. Co se stalo?" ,,Rozčílila jsem se a uhodila ji. Bouchla se o stůl a padla k zemi. Byla mrtvá," žena se rozbrečela. ,,Vaše dcera byla asi tak ještě hodinu až dvě na živu. Kdyby jste ji odvezla do nemocnice, mohla žít!" Žena se podívala na Kůstku: ,,Nedýchala." ,,Dýchala, ale nepravidelně." ,,Kdo je její otec?" ,,Na co to chcete vědět?" ,,Chceme ho také vyslechnout a říci mu o jeho dceři." ,,Už si to nepamatuji. Je to dlouho." ,,My si ho stejně najdeme, ale takhle by to bylo rychlejší." ,,Tak dobře, jmenuje se Eric." ,,Jak dál?" Booth se podíval na Kůstku. ,,Eric Muntr." Kůstka se zvedla a odešla z místnosti. ,,Odveďte ji," přikázal Booth a šel za Kůstkou: ,,To je ten, s kterým jsi byla na večeři, že?" ,,Jo." ,,Hele Kostičko, on s tím nemusí mít nic společného.",,Ale Boothe, mohl on aspoň nahlásit, že jeho dcera zmizela." ,,Podívej, já ho vyslechnu a uvidíme. Ano?" ,,Dobře, ale prosím nezlob se na mě, když u toho nebudu." ,,To neva, chápu tě." ,,Pojedu k nám, třeba ještě něco zjistím." ,,Nechceš odvést?" ,,Ne, zůstaň tu. To je dobrý." Jen, co Kůstka odešla, Booth chtěl po agentech sehnat Erica Muntra a měli ho přivést. Pak šel do kanceláře, posadil se na svoji židli a podíval se na fotku, kde byl s Kůstkou. ,,Neboj Kůstko všechno bude v pořádku. Já zjistím, co se stalo. Slibuji."
,,Boothe?" ,,Ano?" ,,Pan Muntr je ve výslechové místnosti, jak jste chtěl." ,,Super, dík." Booth si stoupl ze židle, ještě jednou se podíval na fotku a usmál se. Najednou mu začal zvonit mobil, byla to Kůstka: ,,Ano Kůstko? Co? To jsme, ale nevěděli. Jo pomůžeme mi to. Dobře. A nevíš kdo jí to udělal? A kdy? Vážně? Tak to je super. Dám ti pak vědět. Dík. Ahoj."

Emily Deschanel 1.0

29. září 2011 v 20:58 | Karamelka |  Emily - photoshoot

Tento shootek je nádherný! Moc jí to sluší...je neodolatelná :))

6x06 Mělkost v hloubce

28. září 2011 v 21:08 | Karamelka |  6. řada
Minulost se střetne se současností, když se na světlo světa dostanou ostatky ze 150 let staré otrokářské lodi Amelia Rose. Tým je osloven, aby zesnulým zajistil odpovídající pohřeb, ale ten naruší objevení pojítka k nedávné vraždě. V průběhu vyšetřování se Booth s Brennanovou dostanou k úplně jiné lodi - na vyjížďce "šelem" - kde byla oběť vraždy spatřena těsně před smrtí. A mezitím se Sweets snaží udržet vztah s Daisy na příležitostné úrovni a Cam zjistí překvapivé a emocionální spojení s Amelií Rose.


Chytrost nadevše - část druhá

28. září 2011 v 12:54 | Karamelka |  Chytrost nadevše
Chytrost nadevše
Jeffersonův Institut
,,Angelo už máš ten portrét?" ,,Ne, ale za chvilku už to bude. Už ses omluvila Boothovi?" "A kdy?" ,,On už tu zase není?" ,,Ne vzal Hodginse a jeli k tomu jezírku pro vzorky." ,,Aha a tebe tu nechal chudinko." ,,Nech toho Angelo. Nemám na to náladu." ,,Hele zlatíčko tohle jsou prostě chlapi no. Pozvi ho na večeři nebo mu zavolej." ,,Na večeři? Ale to už jsem domluvená s Ericem." ,,Vy se zase uvidíte?" ,,Ano, byl milý. Tak se zase uvidíme. Chci ho poznat víc." ,,Tak to je fajn. Blahopřeji." ,,A k čemu?" ,,No tohle je už rande, ne?" ,,Nevím, ale kvůli němu jsem se pohádala s Boothem." ,,Hele nedávej mu to za vinu." ,,Já vím," pousmála se Kůstka. ,,Mám to." ,,Ukaž! Ta je nádherná." ,,To je." ,,Dej vědět Boothovi, a pak to zkus prohnat databází." ,,Prohnat? Vidím, že se učíš rychle. A nechceš Boothovi zavolat sama?" ,,Ne, ty jsi to udělala! Ty zavolej," usmála se Kůstka a zase odešla. Angela nejprve zavolala Camillu a potom zavolala Boothovi: ,,Dobře, tak si pohni. Ne jméno ještě nemám, ale už se na tom taky pracuje. Co? Dobře. Tak ahoj."

,,Co říkala Angela?" ,,Už má portrét, ale jméno ještě ne. No tak jedeme do institutu." ,,Co ten chlápek?" ,,Ten je živej, počká." ,,A neříká se to opačně?" ,,To je možný, ale rodina té holčičky čekala už dlouho."

Happy B-day 0.5

27. září 2011 v 18:54 | Mrs. Karamelka |  Tamara - zajímavosti
Ahojky dnes slaví narozeniny představitelka Camille Saroyan Tamara Taylor. Já jí přeji všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí, úspěchů v rodině a v kariéře. Ať se daří ve všem :))
A musím říce, že vůbec nevypadá na svůj věk. Dnes slaví čtyřicáté první narozeniny...opravdu na to nevypadá ;)

Ještě jednou všechno nejlepší :))

Chytrost nadevše - část první

26. září 2011 v 0:02 | Karamelka |  Chytrost nadevše
Chytrost nadevše
,,Crrrr. Kůstko jsi doma?" ,,Už jdu Boothe." Otevřeli se dveře: ,,Děje se něco Boothe?" ,,Měl jsem o tebe strach, když mi Angela řekla, že už jsi šla domů." ,,Jsem jen unavená a ráda bych si lehla." Ale Booth poznal, že Kůstka lže. Také si všiml, že má uplakané oči. ,,Vzal tě ten případ?" ,,Co? Ale ne, jen jsem unavená, jak jsem ti jednou řekla. Jsem v pořádku. Můžeš jít domů." ,,Ne nemůžu, chceš si promluvit?" Kůstka odstoupila od dveří, Booth vešel k ní do bytu. Znal to tam, ale přišlo mu to tak jiné. Nemohl přijít na to, co se změnilo od jeho poslední návštěvy. Ale to mu teď nepřišlo důležité. Zajímal se o Kůstku, takhle ji ještě neviděl. Posadil se na gauč. Kůstka si sedla vedle. Na stole měla kávu a kapesníčky. ,,Ani jsem ti nenabídla kávu, dáš si?" ,,Ne, to počká. Co se děje Kůstko?" ,,To ten případ," povzdechla Kůstka. ,,Vyřešili jsme ho." ,,Já vím, ale." ,,Ale?"

Před 29 hodinami
Kůstka je na večeři s Ericem. Seznámila se s ním z předešlého případu. Eric byl její velký fanda. Měl všechny její knížky a znal je skoro nazpaměť. Po vyřešení případu pozval Kůstku na večeři a ona to s radostí přijala.
Seděli v restauraci a usmívali se na sebe. Trapné ticho nakonec přerušila debata o knížkách, a jestli hodlá Kůstka ještě psát. Eric se nedokázal s Kůstkou bavit o ničem jiném. Ale Kůstka to oceňovala, protože ještě se nesetkala s někým jako je Eric. Dokázal ocenit její knížky, to sice Booth taky, ale nedokázal se o nich takhle bavit. Nerozebírali je spolu. Celý večer se bavili jen o knížkách a o práci Dr. Brennanové. Eric byl velmi ochotný a příjemný muž. Kůstce se líbil a tak se domluvili na další schůzce nebo možná už to byla domluva na rande. Pak Eric Kůstku doprovodil k bytu a políbil ji.

Fox All Star Winter Party 2009

25. září 2011 v 16:24 | Mrs. Karamelka |  Tamara - fotky z akcí

I když je to staré dva roky, moc jí to sluší :)) Má nádherné šaty, dokonalý účes a hezký šperk. To vše k sobě dokonale ladí. Shrnuto dvěma slovy...je překrásná :))


Kontrola Affs aneb nové ikonky?

25. září 2011 v 11:11 | Mrs. Karamelka |  ...affilates
Ahojky. jelikož tento blog je prozatím jen můj, tak chci na něm udělat nějaké změny. Na blogu je totiž spousta práce a já jsem ochotna mu čas věnovat. Ale k tomu potřebuji i Affs, které budou obcházet, a na které se mohu spolehnout. Když člověk vidí u článku jeden komentář, tak má pocit, že dělá něco špatně. Vím, že to tak třeba není nebo je, ale já to tak cítím prostě. Chtěla bych nebo spíše bych si přála, aby sem chodilo více lidiček :)) Vím, že vzhled je nic moc, ale už jsem objednala nový lay...zatím nic no. Ale zpět k Affs...je tu třídění. A k tomu mě napadlo, že jestli by jste chtěli nové ikonky a pokud ano...tak by třeba mohly být ve tvaru srdíček. Co vy na to?

Takže pokud chcete nadále být Affs a chodit na tento blog, co nejvíce....nejméně třikrát do týdne, tak se prosím zapište tímto způsobem:

1.Přezdívka
2. Blog
3. Co na ikonku a budeš chtít tvar srdce?


Kontrola tu bude týden, a pak se vše změní ;) Děkuji všem, co se zapíší :))

Video BONES 2.3

24. září 2011 v 16:45 | Mrs. Karamelka |  hudební

Tohle video jsem si v poslední době hodně oblíbila. A to ze dvou důvodů...za prvné je tam úžasná písnička a za druhé :D je prostě nádherné! Je akční a je o B&B...co si víc přát :))