Červenec 2012

Změna je život - část třetí

31. července 2012 v 14:00 | Mrs. Karamelka |  Změna je život
Změna je život

Kůstka a Booth zaparkovali u lesu a místí policista je zavedl k místu, kde našli kosti. ,,Nevěděli jsme, jestli jsou zvířecí nebo lidské. Tak jsme zavolali vám." ,,Dobře doktorka Brennanová se na to podívá." ,,Četl jsem vaše knihy doktorko. Jsou nádherné. Ty vraždy jsou velmi dobře promyšlené." ,,Hele Kůstko tvůj fanda." ,,Boothe," okřikla ho, ,,Děkuji, vážím si toho." Policista se na Kůstku usmál, ale celou cestu ke kostem s ní flirtoval.
,,Tak tady jsou ty kosti." ,,Moc jich není." ,,Nejspíše je roznesla zvířata." ,,To je, ale špatné, protože je musíme najít. Ty kosti jsou lidské." ,,Jseš si Kůstko jistá?" ,,Jsem, ale ještě pro jistotu je vezmeme do institutu a prozkoumám je. Ale jsou lidské." ,,Dobře zavolám posily na hledání těch kostí." ,,Promiňte agente, ale zaprvé mohou vám pomoci moji lidé a zadruhé jste se zbláznil ne? Jak chcete najít lidské kosti v tomhle lese?" ,,Promiňte, ale já ty kosti budu potřebovat, jinak nepřijdu na to, jestli to byla žena nebo muž. Z těhle kostí akorát mohu říci, že to byl člověk, ale víc ne. Je mi líto." ,,Dobře, zavolám posily a pokusíme se najít zbytek." ,,Dobře a já zavolám Cam, třeba nám nějak pomůže." Booth přikývl a odešel vyřídit telefon.

Změna je život - část druhá

30. července 2012 v 14:00 | Mrs. Karamelka |  Změna je život
Změna je život

Ráno se první probudil Booth a na rameni mu ležela Kůstka a pěkně spinkala. Následky včerejší noci nedali na sebe nenechaly dlouho čekat, když Booth chtěl vstát z postele, tak ho rozbolela hlava a ne zrovna málo. Nakonec se mu povedlo vstát a vydal se do kuchyně přes obývák. A tam si všimnul těch lahví. Až k neuvěření. V kuchyni našel nějaký prášek na hlavu, tak si raději vzal dva. Pak uklidil láhve, nachystal Kůstce snídani a k ní přidal prášek na hlavu s vodou. Odnesl ji to na stolek i s dopisem a přikryl ji.
Když se probudila Kůstka hned si všimla dopisu a snídaně. Nejprve si vzala prášek a pak otevřela dopis. A v něm stálo: ,,Dobré ráno Kostičko. Jsem rád, že jsi mě přemluvila a večer neskončil, tak rychle. I když ten konec si už moc nepamatuji. Večer stál za to. Děkuji. Doufám, že tě moc nebolí hlava. Našel jsem tu něco. Tak si ten prášek v klidu vem, pomůže. Uvidíme se v práci." Kůstka se jen usmála, ale na snídani neměla moc chuť. Osprchovala se, převlékla a vyrazila do práce.

Změna je život - část první

29. července 2012 v 14:00 | Mrs. Karamelka |  Změna je život
Změna je život

,, Tělo leželo v garáži u auta. Dveře byli od krve a vrah se chtěl nějak zbavit těla. Ještě nevěděl jak." ,,Ahoj Kůstko, co děláš?" ,,Nic, vůbec nic," a zavřela notebook.
,,Dobře, jak myslíš. Co máš dnes v pláně?" ,,Jak myslíš v pláně?" ,,No třeba co děláš večer?" ,,Pracuji, nevidíš?" ,,A nechceš přestat pracovat a třeba zajít na večeři?" ,,Ale já tu musím něco udělat a potom možná." ,,Dobře, tak já počkám," Booth si sedl na gauč a díval se na Kůstku. ,,Nemůžu pracovat, když se na mě takhle díváš." ,,Jak se na tebe dívám?" ,,Tak zvláštně, nemohl by sis jít taky třeba něco udělat do práce a pak mě vyzvednul?" ,,Já už nic do práce udělat nepotřebuji. A co vlastně děláš, že to nemůže počkat?" ,,Ale už nic." Kůstka se zvedla a šla si pro kabát, Booth ji chytl za ruku: ,,Hele, jestli jsem ti něco zkazil, tak se omlouvám a raději půjdu." ,,Ne. Vlastně jsem ráda, že jsi přišel. Jinak bych tu trčela až do ráno." Booth se usmál a podal Kůstce kabát a podržel ji ho. Kůstka se oblékla a odešli spolu.

David s dětmi 0.1

28. července 2012 v 14:00 | Mrs. Karamelka |  David - paparazzi
David s dětmi na procházce. Bella je už tak velká a je s ní hezká slečna a z Jadna velmi pohledný klučina.


My Twitter 0.7

27. července 2012 v 20:56 | Mrs. Karamelka |  ...Twitter
Ahojky, úplně jsem zapomněla zmínit, že zítra odjíždím...odjíždím na čtrnáct dní. Vrátím se 11.8., opět jsem přednastavila články na každý den. Nastavila jsem je na 14:10 jako předtím. Doufám, že sem někdo zavítáte a zanecháte komentík. Přednastavila jsem povídku na téma BONES, tak snad se bude líbit. Je to starší povídka, ale zaslouží si tu být jako ostatní.

Comic-Con 2012 Bones Interview

26. července 2012 v 9:14 | Mrs. Karamelka |  akce
Rozhovor s Davidem a Emily. Moc jim to sluší, jsou skvělí.


Obal DVD

25. července 2012 v 0:40 | Mrs. Karamelka |  Zajímavosti
Obal DVD pro sedmou sérii, je to velice hezké.


Scan Comic-con

24. července 2012 v 10:36 | Mrs. Karamelka |  Zajímavosti
Je to velice krásná fotka.

BONES - Season 8 Reel

23. července 2012 v 14:40 | Mrs. Karamelka |  proma
Tak...tady je to video, ze kterého jsou animace.


Animace 1.1

22. července 2012 v 15:51 | Mrs. Karamelka |  Animace
Ahojky, mám nádherné animace z osmé série. Jsou udělané z videa, které jsme mohli vidět díky Comic-conu. Jsou tam skvělé scény, která nám nám ukazují, že se můžeme velmi těšit. Já se těším i bez nich. Jsem ráda, že zatím to vypadá, že už od září se budeme moci kochat :)) Tak doufejme, že to tak zůstane. Už se opravdu moc na to těším, jen se bojím. Jsem zvědavá na to až se vrátí Kůstka...jsem zvědavá, co se bude dít, ale to myslím, že všichni.